HIGH END BUSINESS FOTO’S & VIDEO’S VOOR JE BEDRIJF

de BRANDING

SHOOT EXPERIENCE

ZAKELIJKE FOTOSHOOT VOOR VROUWELIJKE ONDERNEMERS DIE MEER IMPACT WILLEN MAKEN MET HUN PERSONAL BRAND & MERKEN DIE HIGH END VISUALS WILLEN VOOR HUN CAMPAGNES.

Claim je expert status met on brand foto’s & video’s.

Je weet wat je waard bent. Je klanten mogen dat ook weten. Maar dat lukt niet met een logo als profielfoto of een selfie van drie jaar geleden. Wist je dat 75% van mensen beslist of ze je vertrouwen nog voordat ze één woord lezen?

Het wordt tijd om jezelf te laten zien. De échte jij, op je allerbest en tegelijk precies zoals je bent.

Ik help je met foto's en video's die professionaliteit, vertrouwen én toegankelijkheid uitstralen. Beelden die passen bij jouw merk, jouw verhaal en jouw ambitie. Zodat je zichtbaarheid zich vertaalt naar klanten die bij je passen.

Klaar om je business te laten groeien?

City Fotoshoot ondernemer in Den Haag

“Jessica wist me snel op mijn gemak te stellen en met de juiste aansturing is het resultaat in één woord fantastisch!”

Judith - Business Fotoshoot

WAT JE KUNT VERWACHTEN

Een branding fotoshoot die jou als ondernemer zichtbaar maakt, zodat je de klanten aantrekt die écht bij jouw bedrijf passen.

Tijdens de fotoshoot draait alles om jou en je bedrijf. We werken op een locatie die bij jou past: een stijlvolle daglicht studio, jouw eigen salon of kantoor, een fotoshoot in de stad of juist de natuur.

Verwacht geen statische poses, mijn shoots zijn dynamisch, persoonlijk en volledig afgestemd op wat jij wilt uitstralen. Elke sessie is uniek.

Ik fotografeer veel verschillende, vrouwelijke ondernemers: coaches, stylisten, juristen, interieurontwerpers, fotografen, marketeers, saloneigenaren, designers en andere creatives.

Ik ben gevestigd in Hoorn en fotografeer door heel Nederland – van Amsterdam, Haarlem en Alkmaar tot Utrecht en Zuid-Holland.

BRANDING

FOTOSHOOT

WERKWIJZE


01

Voorbereiding van je branding shoot

Voor de fotoshoot ontvang je een vragenlijst en gids met informatie en tips om je voor te bereiden op de shoot. Daarna ga ik aan de slag met het moodboard en kijken we welke locatie bij de shoot past. Vervolgens plannen we een call in om kennis te maken en de hele shoot door te spreken.

02


Zo verloopt de branding shoot

Tijdens de branding fotoshoot zorg ik voor een relaxte sfeer. Ik begeleid je met poseren zodat je vol vertrouwen voor de camera staat en help je om moeiteloos het juiste gevoel neer te zetten. Zo ontstaan beelden die jouw brand krachtig en onweerstaanbaar neerzetten.


03

Wat gebeurt er na de branding shoot

Na afloop ontvang je binnen 72 uur de voorselectie waaruit jij zelf je foto’s kunt kiezen. De gekozen foto's bewerk ik zorgvuldig na en stem ik af op jouw brand. Binnen 2 weken ontvang je het eindresultaat via een online Shootstack galerij en kun je alle beelden downloaden in high res en direct in web formaat.

branding-fotograaf-jessica-jongman-10.JPG

“Tijdens de shoot was ik compleet op mijn gemak en de foto's zijn nog beter geworden dan ik gehoopt had. Echt fantastisch!”

Selina Dimkos - Luamae.nl
Branding Foto & Video Shoot

Tarieven

Branding Fotoshoot & Video’s

Voor portret & ondernemers - Complete beeldbank in een daglicht studio of locatie naar keuze, met professionele foto’s die je brand laten groeien en je marketing versterken.

  • 30 bewerkte foto’s (zelf uitkiezen & meer kan nabesteld worden)

  • 3 reel format video’s

  • 3 outfits

  • Tot 2 uur shooten

  • Locatie naar keuze (excl. locatie kosten)

  • Diverse beeldbank van full body, portret en detail foto’s

€625

Personal Brand Shoot

Voor portret & ondernemers - Complete beeldbank in een stad naar keuze, met professionele foto’s die je brand laten groeien en je marketing versterken.

  • 20 bewerkte foto’s (zelf uitkiezen & meer kan nabesteld worden)

  • 2 reel format video’s

  • 2 outfits

  • Tot 1,5 uur shooten

  • Foto’s op meerdere locaties in de stad

  • Kies jouw stad: Utrecht, Amsterdam, Haarlem, Leiden, Hoorn (…of overleg)

  • Diverse beeldbank van full body, portret en detail foto’s

€495

City Shoot

Voor bedrijven & merken - Beelden voor brands die willen opvallen. High-end visuals met een editorial edge. Lookbooks, product lanceringen, social content, campaign shoots.

  • Halve dag (tot 3 uur shooten) - €1195

  • Min 50 foto’s in high res

  • Aantal outfits in overleg

  • Hele dag (tot 6-7 uur shooten) - €1695

  • Min 90 foto’s in high res

  • Aantal outfits in overleg

  • Uit te breiden met video’s

vanaf €1195

Campagnes & Merken

Prijzen zijn exclusief BTW, eventuele locatie huur en parkeer- en reiskosten €0,35 per km vanaf 1624 pk.

Extra foto & video mogelijkheden

EXTRA VIDEO’S

€50 voor 5 Insta shorts (5-15 sec)
€50 compilatie video website header
€50 voorstel / interview video 1-3 min met audio & ondertiteling (website + reel formaat)

EXTRA FOTO’S

€15 per high res foto
€55 voor 5 high res foto’s

EXTRA LOCATIE

€100 voor 1 uur extra fotografie + 10 extra foto’s (locatie huur is niet inbegrepen)

Huur 2 uur daglicht studio vanaf €115

Prijzen zijn ex btw. Voor specifieke wensen maak ik een offerte op maat. Neem contact op!

9-jolande-van-driel-by-jessica-jongman-JJP07169 (1).jpg

“Ik zit hier echt te glimlachen. Wat een prachtige serie is het geworden! Alles klopt: licht, kleur, energie… zó jij én zó me! Echt topwerk, dank je wel.”

Jolande van Driel - Coachhouse.nl
Branding Foto & Video Shoot

Video Portfolio

Vertel jouw verhaal met video’s direct tijdens je fotoshoot

Short form video’s zijn korte video clips van 5-20 seconde die je kunt gebruiken op social media, maar uiteraard ook op je website. De video’s worden geleverd zonder audio en tekst zodat je hier zelf muziek en eventueel tekst op kunt zetten.

Short Form Video

Video’s

Het is mogelijk ook verschillende video’s te laten maken. Zoals een voorstel- of interview video van 1-3 minuten. Je ontvangt deze zowel in website als social media formaat. Daarnaast kan je ook een compilatie video laten maken van verschillende beelden voor je website.

Voorstel video - Jolande van Driel, Coach

Interview video (social format) - Mariska van der Hiele

Compilatie voor website header - Selina, Luamae.nl

47-anouk-boonstra-by-jessica-jongman-JJP00904-bewerkt.jpg

“Waaaaauw! Echt I looove it. Alles klopt! Dit is precies hoe ik me voel over fotografie. Het maakt me rustig en blij. En tegelijkertijd zijn de foto’s zo mij. Zo alles wat ik ben! Helemaal blij hiermee!”

Anouk Boonstra - Fotograaf
Branding Foto & Video Shoot

Ervaring Business shoot met Jessica Jongman

Ervaringen van vrouwelijke ondernemers die ik de afgelopen jaren fotografeerde

Ervaring Business shoot met Jessica Jongman
Ervaring Business shoot met Jessica Jongman
Ervaring Business shoot met Jessica Jongman
Ervaring Business shoot met Jessica Jongman
Ervaring Business shoot met Jessica Jongman
Ervaring Business shoot met Jessica Jongman
Ervaring Business shoot met Jessica Jongman
Ervaring Business shoot met Jessica Jongman

Bekijk portfolio

“Eén van de beste fotografen waar ik mee heb gewerkt, en nu ook videograaf!”

Mariska van der Hiele - Grondingstherapeut
Branding Foto & Video Shoot

Veel gestelde vragen

Heb je een andere vraag of een specifieke wens? Neem contact met me op!

  • Natuurlijk niet en maak je geen zorgen. Tijdens de fotoshoot begeleid ik jou van begin tot eind en zorg ik ervoor dat jij er stralend opstaat. De fotoshoot is heel relaxed en ik help je met poseren en leg jou op je mooist vast. Geloof me dit geeft je achteraf echt een boost voor je zelfvertrouwen. En is er iets waar je wat onzeker over bent? Laat mij dit vooraf weten zodat ik hier rekening mee kan houden tijdens het fotograferen.

  • Tijdelijke puistjes en plekjes haal ik altijd weg, rimpels verzacht ik licht maar verwijder ik niet volledig. Ik zorg ervoor dat jij herkenbaar en op je mooist op beeld komt! Heb je een specifieke wens om iets weg te laten werken, geef dit aan.

    Mijn foto’s worden gekenmerkt door de frisse en warme high end uitstraling, passend bij jouw brand.

  • Zakelijke fotoshoots kunnen plaatsvinden door heel Nederland. Ik ben gevestigd in Hoorn, Noord Holland en fotografeer veel in omgeving Amsterdam en Haarlem. Daarnaast ben ik ook vaak in Zuid-Holland te vinden, waar ik veel branding shoots fotografeer.

    Is de shoot langer dan 90 min rijden dan reken ik naast de reiskosten een toeslag van €50,- per half uur voor de extra tijd.

  • Bij collectie II & III ontvang je ook reel format video’s bij je branding shoot. Dit zijn korte, spontane beelden die bij jou passen en jij kan inzetten op Instagram. Aan de beelden kan je zelf een audio toevoegen op insta & eventueel een tekst overheen plaatsen.

    Heb je geen idee wat voor video bij jou past, geen zorgen! Ik denk altijd met je mee wat voor video beelden jouw brand versterken.

    Naast reels zijn er ook nog andere opties voor video zoals: een compilatie voor je website header of een korte voorstel video / interview waarin je meer vertelt over jezelf en je bedrijf. Deze video ontvang je zowel voor je website als in reel formaat, met ondertiteling.

  • De foto's mag je oneindig inzetten voor commerciële doeleinden voor je bedrijf. Dus voor je social media, website, brochures, drukwerk etc. Bij online gebruik zou ik het erg waarderen als je mij tagged @studio.jessicajongman.

    Let op: Indien andere bedrijven (bijvoorbeeld tijdschrift / krant) de foto's willen gebruiken dien je hiervoor contact op te nemen voor toestemming en publicatie kosten.

  • Ik denk zeker met je mee! Voor de fotoshoot ontvang je van mij een gids waarin allemaal tips staan. Daarnaast krijg je een uitgebreide vragenlijst en aan de hand daarvan geef ik jou specifiek advies geven over wat je aan kunt doen. Via whatsapp ben ik bereikbaar om de opties te bespreken en met je mee te denken!

  • Om jouw datum in mijn agenda vast te zetten, vraag ik vooraf een aanbetaling van 50% van het factuurbedrag. Na de fotoshoot ontvang je de resterende factuur. De foto’s worden geleverd zodra het volledige bedrag is voldaan.

  • Na de shoot ontvang je binnen 72 uur de voorselectie waaruit jij je foto’s mag uitkiezen. Nadat ik de selectie heb ontvangen worden de foto’s binnen 2 weken verzonden via een online Shootstack galerij.

    Alle foto’s ontvang je in hoge resolutie en web formaat. De web formaat foto’s zijn gelijk klaar om te gebruiken op social media en je website.

  • Als je ziek bent dan verzetten we de shoot. Houd er wel rekening mee dat studio kosten mogelijk niet terug te krijgen zijn en deze extra worden doorberekend. Het weer houden we altijd in de gaten en bij regen zullen we een nieuwe datum prikken. Studio shoots kunnen altijd doorgaan.

Contact opnemen.

Ik kijk er naar uit om met je samen te werken! Vul het formulier in om een branding shoot te boeken of meer informatie op te vragen. Dan kijken we samen (geheel vrijblijvend) naar alle mogelijkheden. Ik kijk er naar uit om van je te horen!

Liever direct mailen? info@jessicajongman.com